Nailbox Tırnak Tasarım Seti

Nail Box Tırnak Tasarım Seti Nedir

Tınak üzerinde çeşitli desenleri herkes görmüştür. Nasıl yapılıyor diye merak ediyorsanız en doğru yerdesiniz. Bu sayfada sizlere nailbox tırnak tasarım seti ürününü tanıtacağız.  İstediğiniz deseni tırnaklarınıza uygulamanıza yardımcı olan bu güzellik ürünü sitemiz üzerinde herkes yararlanabilsin diye 39 liradan satılmaktadır.

Nailbox tırnak tasarım seti kullanımı: Ürün kullanımı çok basit olup size gönderilen tasarım paleti, spatula ve slikon damga ile kullanım yapılabilmektedir. Kısaca istediğiniz renkte ojeyi palete sürüp, daha sonra damgayı bastırdıktan sonra bastırılan deseni yine slikon damga ile tırnağınıza bastırınız. İşte ürün kullanımı bu kadar basittir.

Nailbox tırnak tasarım seti fiyatı: 1 adet 39 lira, 2 adet 69 lira, 3 adet 89 lira ve 4 adet 119 lira olarak sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. 4 adet alımlarda kargo sizlere ücretsiz olarak gönderilmektedir.

5 farklı tasarım paleti yer almaktadır. Sipariş verirken istemiz olduğunuz tasarım paletini seçebilirsiniz.

Özelllikleri bakımından son derece basit kullanımlı, güzel tırnak görüntüsü ve dikkat çeken nailbox tırnak tasarım seti için her türlü bilgi için bizi arayabilirsiniz. Ya da sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

NailBox Tırnak Tasarım Seti Kozmetikçilerde Var Mı

Nailbox markası altında satılan tırnak tasarım seti şu an sadece internet mağazalarında bulunmaktadır. Bu ürünü alırken mutlaka hologramlı ve orjinal olmasına dikkat ediniz. Hemen ürünü alıp denemek isteyenler sipariş ver sayfasını ziyaret ederek kampanyalarımızdan yararlanabilirler.

Özel olarak üretilen bu tasarım setleri tırnaklarınız üzerinde istediğiniz deseni uygulayarak daha çekici bir görüntüye kavuşabilir. Zevkinize göre deseninizi seçebilir ve tırnaklarınıza uygulama yapabilirsiniz. Sipariş vermeden önce desen paletinizi seçerek ona göre sipariş oluşturmanız önerilmektedir. Ürün kapıda ödeme ile kapınıza kadar gelir ve kapınızda kargo görevlisinden ürünü alarak ödemesini yapabilirsiniz. Nailbox tırnak tasarım seti kullananlar ne demiş bu konu da bilgi almak isterseniz menüden kullanıcı yorumları bölümüne girerek ürün hakkında belirtilen görüşleri okuyabilirsiniz.

Bu sayfada sizlere nailbox tırnak tasarım seti nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır, kampanyalar nelerdir, özellikleri hakkında bilgi vermeye çalıştık. Daha detaylı ürün bilgisi için bizi arayabileceğiniz gibi anasayfamızı ziyaret ederek de bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yazın
Nail box, nail box seti, nailbox nedir, fiyatı, kullanımı, kullananlar, orjinalmi, nerede satılır, nerede bulunur, ne işe yarar, özellikleri, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, kozmetikçilerde var mı hakkında her türlü bilgi nailbox nail art seti Türkiye resmi satış sitesinde.