Nailbox Tırnak Damga Seti, Nailbox Official, Nailboxtr

Nailbox Tırnak Damga Seti

 Kendinize özen göstermenin, dilediğinizce yaşamanın, istediğiniz gibi giyinmenin, kısacası kendini daha özgür hissetmenin bir yolu da şimdi nailbox tırnak damga seti desenlerinden geçiyor.

 Bir çeşit tırnak süsleme materyali olarak tarif edebileceğimiz nailbox tınak damga seti desenleri ile parmak uçlarınıza kadar renkleneceksiniz. Yaşınız kaç olursa olsun şimdi sizden içinizdeki gençliği hissetmenizi istiyoruz. İnsan hissettiği yaştadır diye boşuna söylenmiyor. Kendinizi özgür bırakın ve moda olan yırtık kotlardan bir tane geçirin ayağınıza, üzerine şöyle bol bir kazak giyin, yürüyüş ayakkabılarınız da hazır olsun. Hayatınızda farklılık yaratacak ve tepeden tırnağa değişeceksiniz.

Gerçekten tırnaklarınız bile değişecek. Tırnaklarınıza desen yapacağız. Düz oje ile boyanmış tırnaklarınızın üzerlerini renklendireceğiz. Tırnaklarda yeni bir modamız olan nailboxtr var artık.

Motifli tırnaklar yapmanızı sağlayacak ürün setimiz ile işe başlıyoruz. Nailbox official adı verilen tırnak süsü motiflerini kullanıyorsunuz. Beş farklı çeşit desenden istediğinizi seçebilirsiniz. Bir kutuda bir adet tasarım paketi, bir adet silikon damga ve bir adet spatula var. Bu paket ile tırnaklarınızı istediğiniz gibi renklendirebilir, o özgür ve genç ruhu tamamlayabilirsiniz.

Nasıl Uygulayacaksınız?

Bir çeşit kendinden desenli metal plaka etiket olan sticker dokulu desenin üzerine tırnaklarınızı boyamak istediğiniz ojeden bir miktar sürün. (Desenler ürün kutusunun içinde, bir çeşit kağıt palet üzerinde gelecektir.) Sonra paketten çıkan spatula yardımıyla desen üzerindeki fazla ojeyi sıyırın. Silikon damga burada işe karışıyor, damgayı ojelendirilmiş desenin üzerine bastırın. Son aşamada deseni emmiş olan damgayı da bekletmeden tırnağınızın üzerine bastırın. Böylece nailbox official işlemi tamamlamış, seçtiğiniz deseni tırnağınıza transfer etmiş olacaksınız. Ojeli tırnakları motiflendirme olarak da tarif edebileceğimiz nailboxtr uygulaması böylece desenli tırnaklar yaratmış olacak.

Hangi motifler var sorusuna ise zevkinize göre seçebileceğiniz beş farklı ürün paketi yanıt veriyor. Örneğin “illision” adı verilen grafik ağırlıklı motifleri tercih edebilirsiniz. Gençlerin çok sevdiği emojiler “emojis“ grubunu oluşturuyor. Otuza yakın yüz ifadesinden istediğiniz biçimi tırnaklarınızın üzerine transfer edebilirsiniz. Duygusal yapıda bir insansanız “love” adı verilen üçüncü desen grubunu beğeneceğinizi tahmin ediyoruz. Ama maceralı hayatın özlemini çekenler “marine” grubunda yer alan denizci motiflerini sevecekler. Doğaseverlerin ise hemen “flower” grubuna yöneleceğini ve çiçek motiflerini tırnaklarına nailboxtr ile taşıyacaklarını düşünüyoruz.

Bütün bu tırnak motiflendirme işinin en fazla beş dakika süreceğini eklemek isteriz. Arkadaşlarınızla buluşmadan önce kendinize ayıracağınız beş dakika ile onları şaşırtabilirsiniz.

Nailbox Tırnak Sanatı Modası

 Her renk ojenin üzerine uygulanabilen bu desenler yeni bir moda başlattı. Biz buna tırnak sanatı modası diyoruz. Ve bir kez daha belirtmek isteriz, içinizdeki gençliği hissedin, tırnaklarınızın ucuna kadar hissedin. Giyiminizi tamamlayan unsurlar ve aksesuarların içinde artık onlarca çeşit tırnak motifi de var. Nailbox tırnak damga seti ürün paketlerinden istediğiniz miktarı hemen sipariş verebilir, kapıda ödeme yapabilirsiniz. Ödemeleriniz nakit veya kredi kartı olarak kabul edilmektedir.

Yorum Yazın
Nail box, nail box seti, nailbox nedir, fiyatı, kullanımı, kullananlar, orjinalmi, nerede satılır, nerede bulunur, ne işe yarar, özellikleri, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, kozmetikçilerde var mı hakkında her türlü bilgi nailbox nail art seti Türkiye resmi satış sitesinde.