NailBox Kullanımı, Nail Box Seti Nasıl Kullanılır

Nail Box Kullanımı Nasıl Yapılır

Bu sayfada sizlerle nailbox kullanımı nasıl yapılır konusu hakkında bilgi vereceğiz. Nail Box kullanımı ve uygulaması son derece basittir. Daha anlaşılabilir olması için resimli anlatım da yer almaktadır.

Nailbox kullanımına geçmeden önce set içerisinde sizlere bir adet slikon damga, 1 adet spatula, 1 adet de tasarım paleti yer almaktadır. Kutu içerisinde çıkan her parça tırnak üzerine yapacağanız desen için sizlere gerekli olacaktır. Ayrıca uygulamayı yapmanız için bir adet de ojeye ihtiyacınız olacaktır.

Nail Box Kullanımı: İlk olarak set içerisinde yer alan desen paletinden bir desen seçiniz, daha sonra seçtiğiniz desen üzerine istediğiniz renkteki ojenizi sürünüz. Sizlere set ile gönderilen spatula ile desen üzerindeki fazla ojeji sıyırınız. Tekrar set içerisinde yer alan slikon damgayı o desenin üzerine bastırınız biraz bekledikten sonra slikon damgayı tırnağınıza bastırarak deseni tırnağınıza transfer ederek uygulamayı yapabilirsiniz. İşte nailbox nail art seti kullanımı bu kadar basittir.

Bu sayfada sizlere nail box seti kullanımı, nailbox nasıl kullanılır, nasıl uygulanır, kullanım şekli ve detayları ile ilgili kısaca bilgi verilmiştir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nail box, nail box seti, nailbox nedir, fiyatı, kullanımı, kullananlar, orjinalmi, nerede satılır, nerede bulunur, ne işe yarar, özellikleri, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, kozmetikçilerde var mı hakkında her türlü bilgi nailbox nail art seti Türkiye resmi satış sitesinde.