Nailbox Fiyatı Ne Kadar, Nailbox Nail Art Seti Kampanya, Kaç Lira

Nailbox Fiyatı Ne Kadar

Bu sayfada sizlere nail box fiyatı ve kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz. Fiyat ve kampanyalarımız aşağıdaki gibidir.

1 adet nailbox seti fiyatı 39 liradır ve 10 lira kargo ücreti vardır. Toplam 49 liradır.
2 kutu nailbox nail art seti fiyatı 69 liradır ve 10 lira kargo ücreti ile toplam 79 liraya gönderilir.
3 kutu nail box fiyatı 89 lira olup 10 lira kargo ücreti yer almaktadır.
4 kutu nailbox fiyatı kampanyası 119 lira olup bu kampanya da kargo ücreti yoktur.

Ürün kampanyaları yukarıdaki gibi olup 4 adet alımlarda kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır. Her bir set bir adet tasarım paleti, bir adet damga slikon ve bir adet spatuladan oluşur. Nailbox kampanyaları bu şekilde olup ürün kampanyaları kısa sürelidir. Herkes yararlanabilsin diye bu fiyattan şu anlık ürünü sitemiz üzerinden orijian ve hologramlı bir şekilde alabilirsiniz. Nailbox kaç lira sorusunun cevabı bu şekilde olup ufak bir hatırlatma yapmak gerekirse bu fiyatlar orjinal ürün fiyatlarıdır. Bu kampanyaların altında yer alan ürünlerden uzak durmanız önerilir.

En Ucuz NailBox

Sitemiz üzerinden alacağınız tırnak tasarım ürünü nail box seti firmamız tarafından en uygun fiyatlara sizlere sunulmaktadır. En ucuz nailbox fiyatı sitemizdeki gibidir. Bu fiyatlar belirlenen kampanya fiyatı olup kısa süreli sizlere sunulmaktadır. Belli bir süre sonra tekrar normal fiyatı olan 59 liradan satılmaya devam edilecektir. Ürün kampanyasından yararlanmak için bizi arayabilir ya da sipariş ver sekmesine giderek siparişini bize verebilirsiniz.

5 çeşit farklı paletten (Her bir set siparişinde sadece bir adet palet seçilebilir) oluşan ve çeşitli desenleri tırnak üzeirne uygulamayı size sunabilen bu ürünle daha dikkat çekici tırnak tasarımı yapabilirsiniz. Evinizde kolay ve pratik şekilde bu uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Ürün kullanımı ve daha detaylı özellikleri öğrenmek için anasayfamızı ziyaret ederek bir çok aradığınız bilgiye bu şekilde de ulaşabilirsiniz.

 

Bu sayfada sizlere nailbox ne kadar, nailbox seti fiyatı, nailbox kaç lira, fiyatı, en uygun fiyat, kampanyaları, en ucuz fiyat, kaç para gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. Her türlü soru ve bilgi için bize destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yazın
Nail box, nail box seti, nailbox nedir, fiyatı, kullanımı, kullananlar, orjinalmi, nerede satılır, nerede bulunur, ne işe yarar, özellikleri, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, kozmetikçilerde var mı hakkında her türlü bilgi nailbox nail art seti Türkiye resmi satış sitesinde.